Rechtstreeks vanuit Duitsland naar Noorwegen

Als je met de motor van of naar Noorwegen gaat maar niet zoveel kilometers wilt maken, is een overtocht met Color Line via de route van Kiel naar Oslo een ideale verbinding. De super-luxe ferries brengen je in 20 uur naar hartje Oslo. Aan boord verveel je je niet. Voel je gelijk op vakantie met de vele faciliteiten:
- Shopping mall
- Zwembad
- Vele restaurants

Economy tarieven 2019prijzen per enkele reis
23/04-13/06 / 19/08-31/12prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1279345444
Level 2359424524
Level 3419484584
Level 4459524624
Level 5499564664
Level 6529594794
Level 7569635734
Level 8599664764
Auto (los tarief)
Level 181146246
Level 2101166266
Level 3121186286
Level 4121186286
Level 5121186286
Level 6131196296
Level 7139204304
Level 8161226326
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Economy tarieven 2020prijzen per enkele reis
07/01-02/04 / 14/04-11/06 / 17/08-09/01/2021prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1314385485
Level 2394474474
Level 3464544644
Level 4504584684
Level 5544624724
Level 6574654754
Level 7614694794
Level 8654734834
Auto (los tarief)
Level 190160260
Level 2110180280
Level 3140210310
Level 4140210310
Level 5140210310
Level 6150220320
Level 7160230330
Level 8190260360
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Economy tarieven 2019prijzen per enkele reis
03/04-13/04 / 12/06-16/08prijzen per pakket
Autopakket + 2 pers.Auto (2 m hoog)Auto (2.60 m hoog)Auto (4.20 m hoog)
Level 1314385485
Level 2394474474
Level 3504574674
Level 4574644744
Level 5654724794
Level 6744814884
Level 7804874974
Level 89049741074
Auto (los tarief)
Level 190160260
Level 2110180280
Level 3140210310
Level 4150220320
Level 5190260360
Level 6240310410
Level 7280350450
Level 8340410510
prijzen per persoon
Toeslag extra pers.404040
Standaard auto: 2 m hoog en 5 m lang.
Het autopakket is inclusief een binnenhut.
Voor Color Line gelden afwijkende annuleringsvoorwaarden. Vraag bij boeking naar de voorwaarden.
Prijzen van Color Line zijn flexibel en afhankelijk van beschikbaarheid. Bij boeking krijg je de juiste prijs.
VertrekAankomstVertrekAankomst
KielOsloOsloKiel
14.00 uur10.00 uur*14.00 uur10.00 uur*
Aankomst de volgende dag. Alle tijden zijn lokale tijden en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Dagelijks.
Uiterlijk 2 uur voor vertrek. Inchecken kan vanaf 10.00 uur op de route Kiel-Oslo en vanaf 11.00 uur op de route Oslo-Kiel. Alle tijden zijn lokale tijden en zijn onder voorbehoud van wijzigingen.
Toeslag hutprijzen per hut 2019prijzen per hut 2020
Binnenhutinclusiefinclusief
Binnenhut promenadezicht2222
Buitenhut6262
Color hut promenadezicht (binnenhut)150150
Color hut (buitenhut)180190
Color Suite (buitenhut)340350
Owner Suite (buitenhut)580590
2019prijzen per persoon
MaaltijdenVolwassenenKinderen (4 t/m 15 jaar)
Ontbijtbuffet168
Lunchbuffet2211
Dinerbuffet (01/01-01/11 en 17/12-31/12)3719
Kerstbuffet zo-do (02/11-16/12)4422
Kerstbuffet vr-za (01/11-16/124623
2020prijzen per persoon
MaaltijdenVolwassenenKinderen (4 t/m 15 jaar)
Ontbijtbuffet179
Lunchbuffet2211
Dinerbuffet (01/01-05/11 en 14/12-31/12)3819
Kerstbuffet (06/11-13/12)4524
Motor / Motor met zijspan

Hoe worden motoren aan boord van een ferry vastgezet?
Het personeel van het schip geeft aan waar jij je motor kan neerzetten. Zet je motor op de zijstandaard en in de eerste versnelling. Maak vervolgens minimaal 2 spanbanden aan het dek vast en bevestig deze aan het frame van je motor of een ander stevig punt (bijvoorbeeld je kofferrek of valbeugels). Bevestig de spanbanden nóóit aan plastic kappen of ander materiaal wat makkelijk zou kunnen afbreken.

Bevestig één spanband aan de linkerkant en één aan de rechterkant en houd daarbij rekening dat één spanband schuin naar voren loopt en de spanband aan de andere kant schuin naar achteren. Trek vervolgens de spanbanden strak, maar niet té strak. Je kan controleren of je motor goed staat door zowel links als rechts even goed tegen de motor aan te duwen of hem heen en weer proberen te schudden. Daarna controleer je of hij niet voor- of achteruit kan.

Zet je motor nooit vast met één spanband over je zadel. Ondanks dat veel motorrijders en ferrymaatschappijen deze methode gebruiken, kan het voorkomen dat de spanband in je zadel gaat snijden als de motor beweegt. Of dat de elektronica onder het zadel beschadigd raakt tijdens de overtocht.

Zorg er ook altijd voor dat je alarmen volledig uitgeschakeld zijn. Het zou zonde zijn om je motorvakantie te beginnen of eindigen met een lege accu.

Moet ik zelf spanbanden meenemen?
Hoewel er tijdens de overtochten altijd spanbanden aanwezig zijn, raden wij aan om altijd zelf 2 spanbanden mee te nemen. Zo ben je verzekerd dat jij jouw motor altijd goed vast kunt zetten. Afhankelijk van de positie op het motordek die je door het personeel toegewezen krijgt, kan het soms namelijk handig zijn om een extra spanband te gebruiken.

Hutaccommodatie
- Reservering van hutaccommodatie is verplicht.
- Alle hutten beschikken over een douche en toilet.
- Maaltijden zijn vooraf te reserveren. Bij de huttypes Color Class hut, Color Suite en Owner’s Suite is het ontbijt inbegrepen.
- Color Class hutten zijn luxe hutten met een 2-persoons bed en minibar. Ontbijt is inbegrepen in de prijs.
- De suites zijn hutten met een woonkamer en een 2-persoons bed. Je maakt gratis gebruik van het Spa & Fitness centre. Ontbijt en het gebruik van de minibar zijn inbegrepen in de prijs.

Boek je motorvakantie bij Motoerit